Regulamin konsultacji stacjonarnej

REGULAMIN KONSULTACJI STACJONARNEJ

 1. Aby umówić się na konsultację, wypełnij formularz. Następnie najszybciej jak to możliwe skontaktuje się poprzez podany w formularzu adres e-mail i wspólnie ustalimy najbliższy termin spotkania, który odpowiada każdej ze stron.
 2. Cena spotkania jest zgodna z aktualnym cennikiem podanym na stronie: https://naturapsa.pl/cennik/.
 3. przypadku zmiany terminu konsultacji poniżej 48 godzin przed umówionym terminem lub w przypadku niepojawienia się na konsultacji w umówionym terminie i chęci umówienia nowego terminu konieczne będzie dokonanie bezzwrotnej przedpłaty w wysokości odpowiadającej jednej godzinie konsultacji. Wyjątek stanowią losowe, życiowe sytuacje, które rozpatruję indywidualnie. Zasady te dotyczą zarówno pierwszej, jak i kolejnych konsultacji.
 4. W przypadku, jeżeli to ja będę musiała odwołać spotkanie z losowych przyczyn, poinformuję Cię o tym niezwłocznie i zaproponuje inny, najbliższy termin spotkania. Do takiej sytuacji może dojść wyłącznie z poważnej, losowej sytuacji, na którą nie mam wpływu.
 5. Bardzo proszę o wyrozumiałość przy ewentualnym spóźnieniu na spotkanie. Zawsze staram się być na czas. Zdarzają się jednak losowe sytuacje, jak np. wypadek na drodze, które opóźniają mój przyjazd w wyznaczone miejsce. Zawsze staram się poinformować Klienta najszybciej jak to możliwe o możliwym spóźnieniu.
 6. Jeśli pies wykazuje zachowania agresywne, jest w trakcie rekonwalescencji, ma nietolerancje lub uczulenia pokarmowe, suczka jest w trakcie cieczki, koniecznie poinformuj mnie o tym przed spotkaniem.
 7. Pies powinien posiadać komplet szczepień oraz aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie. Proszę zabrać ze sobą na spotkanie zaświadczenie o aktualnym szczepieniu. Wyjątkiem są szczeniaki, które nie mają jeszcze kompletu szczepień ze względu na swój wiek.
 8. Za ewentualne szkody wyrządzone przez zwierzę odpowiada Klient (odpowiedzialność cywilna z tytułu posiadania psa Art. 431 paragraf 1 k.c.)
 9. Pracuję używając wyłącznie pozytywnych metod szkoleniowych. Nie prowadzę zajęć, konsultacji, treningów z psami, które posiadają założone kolczatki, obroże elektryczne, kantary, łańcuszki zaciskowe lub inne jakiekolwiek narzędzia awersyjne. Jeżeli przykładowo Twój pies chodzi w kolczatce i chcesz podjąć ze mną współpracę, konieczna będzie zmiana kolczatki na odpowiednie szelki lub obrożę.
 10. Mogę poprosić Cię o wysłanie filmów przedstawiających zachowanie psa, które chcesz skonsultować. W takim wypadku filmy należy wysłać nie później niż 48 godziny przed spotkaniem. W przypadku filmów możesz wysłać je za pomocą serwisu https://wetransfer.com/, wstawić na dysk Google i udostępnić go dla mnie lub np. wstawić na serwis YouTube jako film niepubliczny i wysłać link prowadzący do niego na adres e-mail patrycja@naturapsa.pl. W niektórych przypadkach, jeśli otrzymam materiały po ustalonym terminie, może skutkować to koniecznością zmiany terminu konsultacji, o czym zostaniesz poinformowany/poinformowana drogą e-mailową lub sms.
 11. Jeżeli nie zaakceptujesz “Zgody na wykorzystanie mojego wizerunku w celach edukacyjnych i marketingowych” podczas naszego spotkania mogę nagrywać filmy, lecz wyłącznie po to, abym mogła dokonać dogłębnej analizy danej sytuacji i wspólnie z Tobą ją omówić. Czasem zdarzają się sytuacje, w których nie mam możliwości zaobserwować np. danego zachowania tak dogłębnie “gołym okiem”. Zebrane materiały, bez wyraźnej Twojej zgody nie będą publikowane ani udostępniane osobom trzecim.
 12. Zajęcia/ konsultacja/ spotkanie/ trening nie są gwarantem rozwiązania wszelkich problemów behawioralnych lub osiągnięcia pożądanych celów treningowych. Bardzo często już pierwsze spotkanie przynosi oczekiwane efekty, jednak zdarzają się sytuacje, w których potrzebne są dodatkowe spotkania.

Jak przygotować się do spotkania:

Co warto mieć pod ręką:

 • Psa;)
 • Smaczki, które Twój pies lubi i może jeść
 • Odpowiednio dopasowane szelki lub obrożę
 • Smycz
 • Wodę dla psa, jeśli temperatura wynosi powyżej 20°C
 • Zaświadczenie o aktualnym szczepieniu psa
 • Pozostałe szczegóły omawiane są indywidualnie